» Halowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich - Wyniki

Kolejnym turniejem z cyklu  turniejów w piłkę nożną dla zespołów korzystających z wynajmu gminnych hal sportowych o Puchar Przechodni Dyrektora GOKiS w Kleszczewie był rozegrany w niedzielę 11 grudnia Turniej MIKOŁAJKOWY. Tym razem wystartowało 8 zespołów,  które podzielone na dwie grupy uzyskały następujące rezultaty:

0:3

Mecze półfinałowe  zwycięsko rozstrzygnęły zespoły Dzikich Bąków Szczepankowo, który pokonał zespół CHAOS Szczepankowo 2:0  oraz FC KOBYLNICA, który pokonał zespół po serii karnych zespół MAX Swarzędz 2:1 /w normalnym czasie 0:0/. Ostatecznie w turnieju zwyciężył zespół FC KOBYLNICA występujący po raz pierwszy w rozgrywanych w hali w Kleszczewie turniejach, który pokonał po serii karnych zespół DZIKICH BĄKÓW 2:1 / w normalnym czasie 0:0/. Zwycięski zespół występował w składzie M. Parchimowicz, M. Pawlicki, B. Kolas, D. Michałowski, J. Szymczak, M. Nowak. Mecz o trzecie miejsce na swoją korzyść rozstrzygnął zespół MAX Swarzędz, pokonując zespół CHAOS Szczepankowo 1:0. Piąte miejsce w turnieju zajął zespół FC SPŁAWIE, który pokonał zespół BRYGADA Pń również 1:0.  Siódme miejsce zajął zespół TRANSELKOMU Swarzędz w wyniku niestawienia się do pojedynku zespołu ELMEXU . Podobna sytuacja miała miejsce również w poprzednim turnieju, a  powodem były  odniesione w trakcie turnieju drobne kontuzje, które jednak wykluczyły część zawodników ELMEXU z kolejnego meczu. Zawody sprawnie przygotowali i przerowadzili pracownicy GOKiS , przy pomocy byłych uczennic ZS w Kleszczewie: P. Rybickiej i D. Warteckiej. Inne byłe i obecne uczennice ZS w Kleszczewie: D. Majik, K. Martysiak i D. Wartecka pomagały w kawiarence. Na boisku sporne sprawy rozstrzygał p. Dariusz Martyniuk, a opiekę medyczną zapewnił p. Jakub Elias. Turniej przebiegał w miłej koleżeńskiej atmosferze, a na zakończenie zespoły otrzymały z rąk dyrektora GOKiS-u Michała Żelazka puchary i dyplomy. Po rozegraniu dwóch turniejów klasyfikacja cyklu oraz tabela najlepszych strzelców przedstawia się następująco:

1. Dzikie Bąki Szczepankowo    25 + 20 = 45 pkt.